(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Усний переклад

Бюро перекладів "Подол" пропонує послугу "нотаріальний переклад". Ми знаходимося поруч з нотаріусом, що дає нам можливість засвідчити переклад на протязі 30 хвилин. Якщо у Вас є вже готовий переклад і Вам потрібно засвідчити  його нотаріально - звертайтесь, ми зробимо це дуже швидко!

 

ВАЖЛИВО: при замовленні нотаріального перекладу бажано надати написання власних назв та імен  латиницею  або кириллицею (залежить від мови на який переводите).

 

 


Нотаріальне засвідчення перекладу або нотаріальний переклад - передбачає одне і теж - надання юридичної сили перекладенному  документу для його подальшої подачі в офіційні органи країни.

 

Процедура засвідчення  дуже проста – перекладач, що  виконував переклад,  в присутності нотаріуса ставить на ньому свій підпис, а нотаріус її посвідчує. При цьому у перекладача обов'язково повинен бути диплом, в якому вказані кваліфікація «перекладач» і відповідну мову. Нотаріус не перевіряє вірність перекладу, але стежить за тим, щоб документ по суті і формі мав юридичне значення і не суперечив законодавству.

Нотаріально завірений переклад завжди складається не менше ніж з двох сторінок так як  він обов'язково підшивається до копії (або оригіналу) вихідного документа та скріплюється підписом і печаткою нотаріуса. 

Якщо Вам необхідно підшити переклад до нотаріально завіреної копії документа для цього потрібно:

-надати нотаріусу оригінал документа який містить всі необхідні підписи і печатки, прошитий і пронумерований і не містить необумовлених виправлень;

-документи складені закордоном приймаються нотаріусом за умови їх легалізації або апостилювання. Без Апостилирования або легалізації такі документи приймаються нотаріусом тільки якщо це обумовлено міжнародними договорами України (наприклад для країн СНД).


 

Як замовити?

1. Надішліть скани або фото документів нам на пошту (buro-podol@ukr.net). Через 5-10 хвилин Вам прийде лист або наш менеджер передзвонить Вам для узгодження деталей замовлення, вартості та термінів.

 

2. Оплатіть замовлення зручним для Вас способом. Зверніть увагу: замовлення вартістю до 250,00 грн. ми можемо прийняти в роботу без передоплати.

 


Найчастіше  замовляють нотаріальний  переклад таких документів:

 

-паспорт;

-свідоцтво про народження;

-свідоцтво про шлюб;

-диплом про освіту;

-статутні  документи компаній;

-довіреності;

-нотаріальні заяви;

-документи про право власності.