(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Технічний та вузькоспеціалізований переклад

Серед широкого спектру послуг, пропонованих бюро перекладів «Подол», слід виділити спрямованість - технічний переклад. Це обумовлено тим, що дана послуга відноситься до сфери вузькоспеціалізованих тематик і в ній не припустима шаблонність, як у випадку з документами фізичних осіб.

У кожному конкретному випадку від фахівця-перекладача потрібні глибокі пізнання, як в окремих галузях науки, так і техніки. При здійсненні  послуги технічного перекладу ми зберігаємо чітку подачу інформації, ідентичність термінології, правильно використовуємо граматичні норми.


Звертайтеся до нас, якщо Вам необхідно професійно перевести:

 

· Технічні тексти з / на будь-яку мову світу;

 

· Технічні інструкції, мануали;

 

· Інструкцію користувача;

 

· Сертифікат відповідності продукції;

 

· Супровідну технічну документацію;

 

· Креслення, інженерні плани;

 

· Науково-технічні статті;

 

· Брошури і каталоги продукції;

 

· Креслення AutoCAD®.

 


 

Чому технічний переклад варто довірити саме нам?

 

У нашій компанії працюють фахівці вищого рівня. Підтримка досвідчених перекладачів і лінгвістів гарантовано забезпечить досягнення бажаного Вами результату. І все це буде зроблено в мінімально короткий час.

 

Значну частину, від щоденних замовлень, складають саме тексти технічного характеру. Тому проблем з їх професійною та своєчасної обробкою у нас ніколи не виникає. Для цього у нас створена ціла команда взаємопов'язаних фахівців, що складається з вузькоспеціалізованих перекладачів, коректорів, а також редакторів.

 

Завдяки такій багатоступеневій системі контролю, нашим замовникам надається вивірений, адаптований і відредагований переклад.

 

 


 

Що отримує замовник при співпраці з нами?

 

· Якісний переклад, а це означає - найбільш точний і еквівалентний текст відносно авторського варіанту;

 

· Оперативність обробки матеріалів з використанням спеціальних програм;

 

· Комплексну послугу професійного перекладу, вичитки і коректури;

 

· І, звичайно, індивідуальний підхід до кожного замовлення.

 


Нам довіряють:

 

Бюро перекладів «Подол» несе повну відповідальність за якість, наданої послуги «технічний переклад». Тому, звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені у відмінному результаті!

Високий рівень точності перекладу технічної документації критично важливий у нашій діяльності, адже помилки можуть не тільки підірвати репутацію компанії, але навіть бути небезпечними для життя людей.

У наших силах зробити чіткий і точний переклад технічної документації. Наші технічні перекладачі - це фахівці в конкретних секторах промисловості. Ми гарантуємо, що наша робота здійснюється дипломованим перекладачем з відповідним, поглибленим досвідом.

Ми надаємо послуги з перекладу технічної документації для широкого кола організацій різних напрямів. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому намагаємося надати їм кращі умови на ринку.