(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Переклад веб-сайтів

Бюро перекладів «Подол»  йде в ногу з часом і пропонує своїм клієнтам скористатися послугою «Переклад  сайту». Адже це досить важливий етап на шляху просування Вашого продукту чи послуги будь-якої компанії на світовий ринок.

 

Успішність фірми безпосередньо залежить від можливості залучення зарубіжних клієнтів і бізнес партнерів і в цьому важливу роль відіграє локалізація сайту. Але щоб сайт запрацював на всі 100% і почав приносити плановану прибуток, варто окрему увагу приділити професійному перекладу його наповнення (контенту).

 

 


 

Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплексну послугу перекладу сайту, в яку входить:

 

·Переклад інформаційних та  службових текстів

·Переклад  інтерфейсу

·Переклад новин

·Переклад посилань (лінків)

·Flash-анімації


 

Чому переклад веб-сайта варто довірити нам?

В нашій команді працюють дипломовані перекладачі - серед них обов'язково знайдеться той, який володіє потрібним саме Вам мовою. При перекладі веб-сайта обов'язково враховуються культурні особливості цільової аудиторії та залучаємо до перекладу носіїв мови.

Серед переваг співпраці з нами не тільки професійний переклад, але і свіжі ідеї та пропозиції, спрямовані на результативність роботи сайту в цілому. Ми враховуємо всі побажання замовника щодо перекладацької підтримки сайту і за необхідності покладаємо на себе постійну його підтримку. Залучення майстрів в області розробки і наповнення сайтів робить нашу послугу «переклад веб-сайтів» комплексною, зручною і взаємовигідною.


 

Що отримує замовник при співпраці з нами?

 

· Постійну мовну підтримку веб-ресурсу

· Переклад контентного наповнення, рекламних матеріалів, блогів

· Переклад окремо взятого  елементів

· Оптимізація під пошукові системи

· І, звичайно, індивідуальний підхід

 

На питання «що дає багатомовний сайт?» Відповідь проста - безперешкодне подолання кордонів, як державних, так і лінгвістичних. Це можливість ознайомити населення багатьох країн з діяльністю та продукцією конкретно Вашої компанії. Наша робота спрямована на залучення для Вашої компанії нових покупців і бізнес партнерів.

 

Наша підтримка - частина успішності Вашого бізнесу!