(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Переклад презентації та відео

Ви хочете перекласти відео ролик або презентацію щоб залучити нових клієнтів або розповісти більше про Ваш продукт? Ви на правильному шляху!

Розробити презентацію або відзняти відео про компанію - це чудова ідея,  але ще краще, якщо Ви переведете їх на мову Ваших потенційних клієнтів.

 


 

Переклад відео та аудіо

 

Бюро перекладів «Подол» зробить переклад  відео  або аудіо запису  на потрібну  Вам мову і в потрібному форматі:

 

Переклад відео або  аудіо в друкованому або електронному вигляді з тайм-кодами.

Це відмінний і зручний спосіб, якщо Вам потрібно просто зрозуміти, про що йде мова на відео або аудіо. У такому випадку переклад буде оформлений у файлі Word c похвилинним проставленням часу в одній колонці і перекладом  в інший.

 

Переклад та субтитрування відео.

Ми переведемо текст на потрібну мову і зробимо субтитрування відео. В результаті Ви отримаєте відео з титрами і переклад з тайм-кодами у файлі Word.

 

Переклад і озвучення   відео.

У нас величезна база дикторських голосів. Ми можемо озвучити Ваш ролик голосом популярних теле- і радіо- ведучих, носіїв мови або просто приємним чоловічим або жіночим голосом.

 


 

Щоб дізнатися вартість і терміни роботи, Вам потрібно відправити посилання на відео або сам файл з Вашими побажаннями щодо замовлення нам на пошту. Наш менеджер протягом декількох хвилин зв'яжеться з Вами для уточнення деталей і вже в самий найближчий час Ви отримаєте нашу цінову пропозицію.

 


 

Переклад презентації PowerPoint

 

Переклад презентації у форматі PowerPoint мало чим відрізняється від звичайного перекладу, якщо текст в цій самій презентації можна редагувати. Вишліть нам файл для оцінки вартості та строків перекладу.