(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Юридичний переклад

Бюро перекладів «Подол» вже не перший рік здійснює юридичний переклад документів і з упевненістю може сказати, що рівень затребуваності даної послуги зростає з кожним днем. Серед наших клієнтів, як юридичні, так і фізичні особи.

 

Ми знаємо, що у світовій юридичній практиці неприпустимі помилки, невірне тлумачення тексту, невідповідність за стилем оформлення документів, тому ми з усією відповідальністю підходимо до питання перекладу текстів юридичного характеру, при цьому обов'язково враховуємо особливості тієї чи іншої мови, країни або регіону в цілому.

 

 


Для виконання юридичного перекладу ми приймаємо такі документи:

 

· Статутні документи

 

· Контракти, договори, угоди

 

· Рішення Міжнародних та Арбітражних судів

 

· Документи, щодо оцінки майнових і немайнових прав

 

· Сертифікати й документи з питань авторського і патентного права

 

· Свідоцтво про народження, шлюб, розлучення і т.д.

 

· Довіреності, заяви

 

· Страхові полюси та  ряд інших документів.

 

Ми дорожимо своєю репутацією і ще більше цінуємо репутацію своїх клієнтів. Тому в нашому штаті працюють  не тільки вузькоспеціалізовані перекладачі з лінгвістичною освітою, а й перекладачі, що   повною мірою володіють тонкощами юриспруденції.

 


 

Чому юридичний переклад варто довірити нам?

Наші фахівці обізнані з особливостями існуючих правових систем, що дозволяє грамотно адаптувати юридичні тонкощі при здійсненні перекладу тексту з однієї мови на іншу. Крім особистого багажу знань кожного з них, в ході перекладу використовуються юридичні словники, практичний досвід, і, звичайно, консультації практикуючих юристів.

 

Крім, як продати послугу «юридичний переклад» і забезпечити клієнту якісний результат, ми зацікавлені і в довгостроковості співпраці з ним. Це додатково підтверджує наш професійний рівень і уважність до кожного замовлення.

 


 

Що отримує замовник при співпраці з нами?

 

· Професійний переклад, відповідний нормам і стандартам юриспруденції

 

· Оперативність виконання

 

· Індивідуальний підхід

 

· Успішність результату справ

 

Бюро перекладів «Подол» на сьогоднішній день приймає заявки на юридичний переклад на всі іноземні мови.

 

Звертайтеся, ми надамо професійний переклад документів у такому вигляді, який пройде всі інстанції і буде відповідати вимогам, встановленим конкретними країнами.

 

 


Вам може знадобиться:

 

Нотаріальне засвідчення перекладу

 

Засвідчення  печаткою бюро перекладів

 

 


Як замовити?

1. Зверніться в наш офіс або надішліть скани документів нам на пошту (пошта). Через 5-10 хвилин Вам прийде лист або наш менеджер передзвонить Вам для узгодження деталей замовлення, вартості та термінів.

2. Оплатіть замовлення зручним для Вас способом. Зверніть увагу: замовлення вартістю до 250,00 грн. ми можемо прийняти в роботу без передоплати.


Часті питання:

 

Чи передбачена у Вас знижка для корпоративних клієнтів?

Так, про розмір знижки ви можете запитати у менеджера.

 

Як швидко ви перекладете пакет статутних документів компанії?

Переклад статутних документів компанії дуже популярна послуга, на її виконання нам достатньо 1-2    днів залежно від мови.

 

Ви гарантуєте конфіденційність отриманої інформації?

Так, ми гарантуємо конфіденційність отриманої від Вас інформації. Пункт про конфіденційність включений в наш стандартний договір з клієнтами, але є і більш розширена версія договору який ми з Вами можемо розглянути.