(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Послуги

Звернувшись в бюро перекладів "ПОДОЛ", Ви отримаєте професійні лінгвістичні послуги. Ми робимо якісний переклад статутних документів, наукових робіт, рекламних та технічних статей на іноземні мови. Наші перекладачі не тільки професійно володіють лінгвістикою але й є фахівцями в галузі економіки, юриспруденції, техніки.

 

Якщо вам необхідно зробити терміновий переклад - ми з задоволенням Вам допоможемо. Наші фахівці виконають терміновий переклад документів в максимально стислі терміни. Над текстами з високим рівнем складності буде  працювати   спеціально створена група перекладачів, а переклад невеликого тексту виконає один фахівець протягом декількох годин.

 

При вашому бажанні ми зробимо верстку письмового перекладу 1:1 з оригінальним документом. Графічні об'єкти будуть збережені, схеми за потребою будуть  перекладені в потрібну мову. Якщо обсяг тексту занадто великий, ми застосуємо сучасні комп'ютерні програми. Тому ви отримаєте перекладений текст через нетривалий термін.

 


 

Які послуги ми пропонуємо?

 

Переклад особистих документів: паспорта, свідоцтва про народження, диплома, атестата, водійських прав і тд.

 

Переклад юридичних документів: договору,  угоди, судового  позову та рішення, Законодавчого акту та ін..

 

Переклад економічної та фінансової документації: фінансового звіту, аудиторського звіт, банківської  виписки, інвойсу  та ін..

 

Переклад медичних документів: довідки, історії хвороби, інструкції до лікарського препарату, реєстраційних документів щодо медпрепарату або  устаткування та ін..

 

Технічний переклад: технічних інструкцій  та керівництв з експлуатації, каталогів  продукції, креслень , планів та ін..

 

Переклад сайтів

 

Переклад і озвучення  відео

 

Переклад маркетингових матеріалів: досліджень, рекламних  текстів, POS-матеріалів  та ін..

 


 

Гарантії якості перекладу:

 

1.  Кваліфіковані перекладачі: Ми співпрацюємо тільки з дипломованими лінгвістами зі значним досвідом роботи.

 

2.  Відповідність стандартам: Наші переклади відповідають стандартам ISO 2384 [1], ISO 1086 [2], ГОСТ 7.36-2006

 

3. Обов'язковий контроль якості: всі переклади вичитуються редактором і перевіряються  менеджером.

 

4. Фінансова відповідальність.

 


 

Письмовий переклад у Києві

 

Бюро перекладів на Подолі виконує переклад законодавчих актів, виписок та інших документів. Наші постійні замовники - фізичні та юридичні особи, які потребують переклад інформації на іноземну або російську мову. Нерідко до нас звертаються  компанії, що співпрацюють із зарубіжними партнерами. Послуги перекладу в Києві  затребувані  і серед організацій, яким необхідно перекласти  статутну  документацію, медичні тексти, позови або  бізнес-плани  на іноземну мову. З усією цією роботою успішно справляються наші фахівці.

 

Вартість перекладу залежить від терміновості та обсягу роботи. Об’єм  тексту по вхідному тексту, але,  бувають окремі випадки, коли  розрахунок відбувається по готовому перекладу. (Наприклад: тексти на східних мовах). Бюро перекладів  в Києві тривалий час надає послуги перекладача. Фахівці пройшли вузьку спеціалізацію в сфері економічних, юридичних та інших затребуваних тематик. Хороший і грамотний стиль перекладу  дозволяє виразно використовувати фрази і слова в тексті. Звернувшись до нас, ви зможете переконатися у високій якості надаваних послуг, отримавши чітко викладений матеріал!