(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Переклад маркетингових текстів

Одним із затребуваних напрямів в бюро перекладів «Подол» - є переклад маркетингових матеріалів. Тут, як і в будь-який інший галузі, є своя специфіка при перекладі.

 

Основною складністю перекладу в маркетинговій сфері, рекламі і PR-технологіях - є не так сама термінологія, як донесення спільної ідеї до цільової аудиторії. Тут важливо зберегти не тільки зміст, а й емоційну складову тексту, спонукаючи  клієнта до придбання продукту.


 

 

Звертайтеся до нас, якщо Вам необхідно професійно перекласти:

 

· Статті, брошури;

 

· Рекламні буклети та корпоративні слогани;

 

· Презентації, з повним збереженням формату;

 

· PR,  маркетингові матеріали та ін.

 


 

Чому маркетинговий переклад варто довірити нам?

 

В нашу команду входять тільки висококваліфіковані фахівці - перекладачі та редактори. Кожен з них володіє знаннями ринку маркетингу, особливостями споживчих груп, а також має досвід створення ефективних текстів, успішно продають той чи інший продукт. Крім того до робочого процесу підключаються і копірайтери, і, звичайно, не обходиться без професійної консультації маркетолога.

 

Ми забезпечимо точність перекладу специфічної термінології Вашої компанії і галузі в цілому, а також повною мірою передамо зміст повідомлення кінцевої аудиторії. Тут ми об'єднуємо професіоналізм і творчий підхід!

 

На всіх етапах підготовки перекладу маркетингових матеріалів ми використовуємо комплексний підхід, що забезпечує максимальну результативність. Адже злагодженість нашої команди - основа, успішного завершення розпочатих справ!

Ми цінуємо час наших клієнтів, а тому надаємо ще й ряд додаткових послуг, серед яких: терміновий переклад, верстка, дизайн та ін.

 


 

Що отримує замовник при співпраці з нами?

 

· Професійний маркетинговий переклад;

· Дієвий «продукт» мовою, зрозумілою цільовій аудиторії;

· Оперативність виконання;

· Можливість додаткового пакету послуг;

· Індивідуальний підхід

 

Фахівці бюро перекладу «Подол» постійно підвищують свої знання в області маркетингу, реклами і PR, що ефективно позначається на співпраці з постійними і новими клієнтами. Те, що ми затребувані сьогодні, ще більше підштовхує нас вдосконалюватися на перспективу!