(044) 228 92 93
(096) 415 50 44
Контрактовая площадь
skype:buropodol
RU / ENG / UA
Економічний та фінансовий переклад

Розвиток міжнародних ринкових відносин сприяє зростанню затребуваності послуг професійних перекладачів, що спеціалізуються на перекладі документів економічної та фінансової спрямованості.

 

Бюро перекладів «Подол» поряд з таким складним перекладом, як юридичний, здійснює не менш важливий економічний і фінансовий переклад. Конкуренція на ринку перекладацьких послуг велика, але хто, як не ми, зробить спеціалізований переклад з граничною увагою і глибоким розумінням сфери діяльності. У нас для цього є всі умови і необхідні ресурси.


 

Звертайтеся до нас, якщо Вам необхідно професійно перевести таку документацію:

 

· Банківську: договір застави, кредитний договір, договір банківської гарантії та ін..;

 

· Фінансову: звіт по фінансовій експертизі, управлінський звіт, інвестиційні матеріали та ін..;

 

· Бухгалтерську: кошторис, аудиторський висновок, податкову та фінансову звітність та ін..;

 

· Страхову: договір страхування, страховий поліс, страховий звіт та ін..

 

· Ділову: план збуту, рішення, презентацію, комерційну  пропозицію, бізнес план та ін..

 

 


Чому економічний і фінансовий переклад варто довірити нам?

 

У нашому бюро існує чітка спеціалізація перекладачів. Практично всі фахівці, задіяні в даному виді перекладу, мають вищу освіту в сфері економіки або фінансів. Саме на цей пункт ми звертаємо особливу увагу. Адже тут, крім знання іноземної мови, потрібні і окремі пізнання в економіці, фінансах, бухгалтерії, а також принципах міжнародної торгівлі і т.п.

 

Крім цього наші фахівці не тільки розбираються в предметі економіки і фінансів, а й володіють спеціальною термінологією, і дотримуються встановлених стандартів в оформленні документації, які прийняті в певній країні або регіоні.

 

Ми розуміємо всю важливість економічного та фінансового перекладу для успішної господарської діяльності наших клієнтів, тому на всіх етапах перекладу перекладачі тісно сприяють з редакторами та коректорами.

 


 

Що отримує замовник при співпраці з нами?

 

· Гарантію професійного перекладу;

 

· Оперативність виконання з незмінно високою якістю роботи;

 

· Особистого менеджера в разі замовлення великих обсягів перекладу;

 

· Індивідуальний підхід.

 

Бюро перекладів «Подол» завжди виконує замовлення згідно з домовленостями і забезпечує повну конфіденційність  інформації.

 


Вам може знадобиться:

 

Нотаріальне засвідчення перекладу

Засвідчення печаткою бюро перекладів

Переклад або редагування носієм мови

 


 

Як зробити замовлення?

 

1. Зверніться в наш офіс або надішліть скани документів нам на пошту (buro-podol@ukr.net). Через 5-10 хвилин Вам прийде лист або наш менеджер передзвонить Вам для узгодження деталей замовлення, вартості та термінів.

 

2. Оплатіть замовлення зручним для Вас способом. Зверніть увагу: замовлення вартістю до 250,00 грн. ми можемо прийняти в роботу без передоплати.